JAK i CO MALUJĘ

Moje obrazy wykonuję z wielką pasją i wyjątkową dbałością o detale. Wkładam w nie ogrom pracy, uwagi, czasu i serca. 

Maluję farbami akrylowymi na podobraziu bawełnianym. Każdy obraz zabezpieczam ochronnym werniksem.  Moje dzieła są starannie wykończone i gotowe do zawieszenia. Do obrazu dołączam Certyfikat Autentyczności.

Prace na zamówienie tworzę tylko w zgodzie z moją naturą i wypracowanym stylem twórczym. Jeśli oczarował Cię klimat moich obrazów i marzysz o spersonalizowanym dziele, chętnie stworzę coś specjalnie dla Ciebie. Praca nad urzeczywistnieniem wspólnej wizji jest wspaniałym doświadczeniem.

Zapoznaj się z moją galerią i moim stylem.

PROCES ZAMÓWIENIA

Pierwszym krokiem w procesie zamówienia jest wybranie inspiracji do dzieła. Mogą to być moje obrazy lub zdjęcia, które zajmują szczególne miejsce w Twoim życiu. Następny krok, to określenie rozmiaru obrazu, który najlepiej sprawdzi się w pomieszczeniu, w jakim chcesz go wystawić. 

Kiedy mamy już wymiary i wizję, przystępuję do stworzenia koncepcji specjalnie dla Ciebie. Wyceniam całkowity koszt obrazu i przedstawiam Ci ofertę. Po uzgodnieniu szczegółów zlecenia wpłacasz 50% zadatku. 

Teraz przystępuję do twórczego procesu. Podczas pracy będę informować Cię o jej postępach. Gdy skończę obraz, prześlę Ci zdjęcie efektu końcowego. Następnie wpłacasz pozostałe 50% kwoty. Po zaksięgowaniu wpłaty starannie pakuję dzieło i wysyłam na wskazany adres.

Moje obrazy na zamówienie powstają w ciągu 1-3 miesięcy, w zależności od wielkości dzieła. Nie czekaj z podjęciem decyzji na ostatni moment ; )

CENY

Ceny warunkowane są formatem, techniką oraz złożonością pracy malowanego dzieła. Przedstawiam orientacyjne ceny dla przykładowych formatów podobrazia. Ostateczny koszt zamówienia ustalam indywidualnie : )

30×40 zakres: 700-1000 PLN
50×60 zakres: 1300-1700 PLN
70×80 zakres: 1700-2300 PLN
90×100 zakres: 2200-3000 PLN
100×120 zakres: 2600-3500 PLN

OPINIE

Anna

Polecam z całych sił. Marta jest bardzo profesjonalna. W swoją pracę wkłada całe serce. Uważnie słucha czego oczekuje kupujący i robi wszystko, żeby był on zadowolony. Ma ogromny talent, który warto wspierać. Na pewno jeszcze skorzystam z jej usług. POLECAM NA 100%

Renata

Jesteśmy pełni podziwu i uznania dla Twojego talentu i wysiłku twórczego. Praca artysty, to bardzo, bardzo trudne wyzwanie i ogromna pokora. Film,to tylko krótka migawka, zaledwie namiastka i nie jest w stanie pokazać ile w swoje prace wkładasz wysiłku, czasu i weny. Wielki ukłon w Twoją stronę. Szacunek i podziękowania dla Arka i dzieci, że pomagają rozwijać taki Talent oddając czas i spokój na tworzenie.

Agnieszka
Dziękuję Marta.
Przepiękny portret. Niesamowity talent.
I znowu się wzruszyłam jak zobaczyłam Shelby.
Oczywiście wspomnienia wróciły.
Na zawsze w naszych serduchach ale i nie tylko jak widać.
❤️
Zobacz oryginalne obrazy mojego autorstwa
Poznaj najwyższej jakości wydruki Giclée
Zapoznaj się z moją galerią i moim stylem
Shopping Cart