OBRAZY na zamówienie

Jak i co maluję

Moje obrazy wykonuję z wielką pasją i wyjątkową dbałością o detale. Wkładam w nie ogrom pracy, uwagi, czasu i serca. 

Maluję farbami akrylowymi na podobraziu bawełnianym. Każdy obraz zabezpieczam ochronnym werniksem.  Moje dzieła są starannie wykończone i gotowe do zawieszenia. Do obrazu dołączam Certyfikat Autentyczności.

Prace na zamówienie tworzę tylko w zgodzie z moją naturą i wypracowanym stylem twórczym. Jeśli oczarował Cię klimat moich obrazów i marzysz o spersonalizowanym dziele, chętnie stworzę coś specjalnie dla Ciebie. Praca nad urzeczywistnieniem wspólnej wizji jest wspaniałym doświadczeniem.

Zapoznaj się z moją GALERIĄ i moim stylem.

PROCES zamówienia

Pierwszym krokiem w procesie zamówienia jest wybranie inspiracji do dzieła. Mogą to być moje obrazy lub zdjęcia, które zajmują szczególne miejsce w Twoim życiu. Następny krok, to określenie rozmiaru obrazu, który najlepiej sprawdzi się w pomieszczeniu, w jakim chcesz go wystawić. 

Kiedy mamy już wymiary i wizję, przystępuję do stworzenia koncepcji specjalnie dla Ciebie. Wyceniam całkowity koszt obrazu i przedstawiam Ci ofertę. Po uzgodnieniu szczegółów zlecenia wpłacasz 50% zadatku. 

Teraz przystępuję do twórczego procesu. Podczas pracy będę informować Cię o jej postępach. Gdy skończę obraz, prześlę Ci zdjęcie efektu końcowego. Następnie wpłacasz pozostałe 30% kwoty. Po zaksięgowaniu wpłaty starannie pakuję dzieło i wysyłam na wskazany adres.

Moje obrazy na zamówienie powstają w ciągu 1-3 miesięcy, w zależności od wielkości dzieła. Nie czekaj z podjęciem decyzji na ostatni moment.

Ceny

Ceny warunkowane są formatem, techniką oraz złożonością pracy malowanego dzieła. Po ustaleniu wspomnianych założeń oraz wspólnie omówionej koncepcji, wyceniam moją pracę. Jeśli zaakceptujesz cenę oraz warunki zamówienia, przystępuję do realizacji dzieła.

OPINIE

Anna

Polecam z całych sił. Marta jest bardzo profesjonalna. W swoją pracę wkłada całe serce. Uważnie słucha czego oczekuje kupujący i robi wszystko, żeby był on zadowolony. Ma ogromny talent, który warto wspierać. Na pewno jeszcze skorzystam z jej usług. POLECAM NA 100%

Renata

Jesteśmy pełni podziwu i uznania dla Twojego talentu i wysiłku twórczego. Praca artysty, to bardzo, bardzo trudne wyzwanie i ogromna pokora. Film,to tylko krótka migawka, zaledwie namiastka i nie jest w stanie pokazać ile w swoje prace wkładasz wysiłku, czasu i weny. Wielki ukłon w Twoją stronę. Szacunek i podziękowania dla Arka i dzieci, że pomagają rozwijać taki Talent oddając czas i spokój na tworzenie.

Agnieszka
Dziękuję Marta.
Przepiękny portret. Niesamowity talent.
I znowu się wzruszyłam jak zobaczyłam Shelby.
Oczywiście wspomnienia wróciły.
Na zawsze w naszych serduchach ale i nie tylko jak widać.
❤️
Shopping Cart